ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Останні публікації..


Вінницький фінансово-економічний університет відкриває економіко-правничу гімназію

За п’ятсот гривень в місяць вінничанам обіцяють без жодних вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання вивчити дитину від п’ятикласника-гімназиста до магістра економіки чи правознавства.
У Вінниці розпочався набір дітей у нову платну економіко-правничу гімназію. На навчання у профільні класи з права, економіки та управління, програмування запрошують школярів 5-10 класів.
– Навчання у нашому закладі, який має економіко-правничий напрям, відбувається за такою схемою: школярів зараховують на навчання за співбесідою до гімназії, випускники 9-го класу отримують свідоцтво про базову середню освіту, без екзаменів їх зараховують до коледжу з трирічним навчанням. Програму 10-го та 11-го класу вони проходять за рік навчання у коледжі, за результатами другого і третього року навчання за спеціальностями випускники отримують диплом молодшого спеціаліста та атестат про повну середню освіту. Знову ж таки без екзаменів випускники коледжу при бажанні навчаються далі в університеті. За два роки вони отримують диплом бакалавра, за три – диплом та вчену ступінь магістра, - говорить ректор вінницького фінансово-економічного університету Петро Білоконний.
Гімназистів обіцяють навчати за елітною програмою високоерудованої, професійно підготовленої особистості з посиленим вивченням основ бізнесу, підприємницької діяльності, юриспруденції для роботи в державних, приватних структурах України та за кордоном.
– З одного боку, можна подумати, що вартість навчання, по суті, у школі виходить за дорогою. З іншого боку, я на репетитора лише з одного предмету – англійської мови на свою доньку – школярку витрачаю більше коштів в місяць. А тут за ці 500грн. пропонують комплексне навчання та впевненість у завтрашньому дні для моєї дитини. І що не менш важливо для нервової системи батьків та дітей – ніяких вступних іспитів, - каже мати 7-класниці Наталія Масановська.


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_