ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Гуртожиток університету

Гуртожиток – це те місце, яке з часом починаєш називати своїм домом

Для проживання студентів керівництво ВУЗу побудувало комфортабельний сучасний гуртожиток готельного типу, розташований на території університету рядом з навчальними корпусами. Біля гуртожитку є їдальня, стадіон, баскетбольний та волейбольний майданчики оснащені відповідним обладнанням. Оскільки гуртожиток знаходиться в центрі мальовничого мікрорайону «Поділля», то поруч забезпечена зручна транспортна розв’язка (зупинка акад. Заболотного, трамваї №1 та №5; тролейбуси №12 та №13, автобуси №5 та №7) розвинена інфраструктура (міні-маркети, відділення банків, пошта, в 500 м великий сільськогосподарський ринок «Урожай», торговельно-розважальні центри «Анастасія» та «Поділля City», розгалужена мережа кафе, піцерій, інтернет-клубів тощо), а також парки та сквери, тобто все що створює гідні умови життя.

1.-ulica-pirogova-1-.jpg (43.07 Kb)
2.-rynok-urozhai-.jpg (26.8 Kb)
3-gurtozhitok.jpg (28.94 Kb)
4-gurtozhitok.png (430. Kb)


Щороку в гуртожитку проживає близько 300 студентів, які оселяються в умебльованих дво- три- або чотирьохмісних кімнатах з блочною системою планування (туалет та душ у кожному блоці), також є побутова кімната, комфортабельні кухні, кімната для самопідготовки, ізолятор. Зовсім нещодавно мешканці гуртожитку отримали відремонтовані блоки з новою сантехнікою. Загалом у гуртожитку створено належні житлово-побутові умови для проживання та культурного відпочинку, що сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності студентів в гуртожитку. У гуртожитку створені всі умови для плідного навчання: студенти готуються до занять у читальних залах зі спеціалізованою бібліотекою університету, мають цілодобовий доступ до Інтернету, у кожній кімнаті є Wi-Fi. Проживання разом із своїми одногрупниками також дає змогу поглиблювати процес пошуку знань.
Розмір плати за проживання у гуртожитку для студентів у 2022 році складає 1350 грн. на місяць.


5-gurtozhitok.jpg (.22 Kb)
6-gurtozhitok.jpg (40.55 Kb)
7-gurtozhitok.jpg (70.13 Kb)
8-gurtozhitok.jpg (75.79 Kb)
9-gurtozhitok.jpg (45.08 Kb)
10-gurtozhiiok.jpg (37.04 Kb)


Кожен, хто мешкає у гуртожитку знає – дотримання Правил внутрішнього розпорядку є обов’язковим! За дотриманням мешканцями Правил внутрішнього розпорядку пильно слідкує згуртована команда у складі коменданта, адміністратора-вихователя, вахтерської служби, технічного персоналу та Студентської ради гуртожитку.

Випускники факультету, які на період навчання проживали у гуртожитку, з радістю та відчуттям ностальгії навідують рідні стіни, які бережуть теплі спогади про незабутнє, веселе та динамічне студентське життя у колі друзів.


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_