ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Виховна робота кафедри фінансів

Екскурсії
КонференціїК.е.н., доцент Сахно А.А. та к.е.н., доцент Поліщук Н.В. разом із студентами відвідали ПАТ «Завод «Маяк». Студенти отримали інформацію про провідне підприємство в Україні, забезпечене високоточним унікальним обладнанням та сучасними технологіями, що спеціалізується на розробці та виготовленні стрілецької зброї та її складових компонентів, артилерійської зброї, ремонту та модернізації військової техніки, а також виробництві апаратури мовного оповіщення при аварійних ситуаціях військових, цивільних літаків та гелікоптерів.
kaffinvyh14.jpg (41.21 Kb)kaffinvyh15.jpg (.22 Kb)kaffinvyh16.jpg (37.38 Kb)


К.е.н., доцент Поліщук Н.В. разом із студентами відвідали Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.
Це визначає сенс музею, представленого взаємозв'язаною системою об'єктів культурної спадщини і пам'яток садово-паркового мистецтва. Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

kaffinvyh1.jpg (82.34 Kb)


Відповідно до плану реалізації спільного проекту Програми Еразмус + напряму Жана Моне, 6 - 9 червня 2017 р. було проведено п’ятий модуль проекту «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Європейським Союзом: переваги та недоліки для українського суспільства».
Важливим досягненням проведеного заходу стало поглиблення партнерських відносин між лекторами та слухачами проекту, що обумовило позитивний ефект спільного навчання у процесі реалізації мети і завдань проекту. За результатом реалізації проекту кожний учасник отримав сертифікат про участь (українською та англійською мовами).


kaffinvyh13.jpg (39.22 Kb)


Участь викладачів кафедри фінансів у Міжнародній науково-практичній конференції, зокрема: к.е.н., доцента Гевчук А. В. та к.е.н., доцента Поліщук Н. В.


kaffinvyh12.jpg (30.77 Kb)


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_