Кафедра обліку і оподаткування - загальна інофрмація

Кафедра обліку і оподаткування є випусковою, акредитованою за IV рівнем, що готує фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та магістр за спеціальністю „Облік і оподаткування” на денній та заочній формах навчання.

Бухгалтерський облік – безпомилковий суддя минулого,
необхідний керівник сучасного
і надійний консультант майбутнього
кожного підприємства.
І.Шер, німецький економіст

Кафедра була створена в серпні 1996 року за наказом ректора БілоконногоП.Г. Першим завідувачем кафедри був к.е.н., доктор філософії, людина з великим практичним досвідом роботи – Дубінін Олексій Артемович.
З 1 вересня 1998 року завідувачем кафедри призначено Румеліді Євгенію Григорівну - здібного науковця і вченого, авторку понад 80 наукових праць. Під її керівництвом здійснювалося комплектування кафедри необхідними методичними матеріалами, навчальними виданнями тощо.
З середини 1999 р. по 2000 р. кафедрою завідувала к.е.н., доц. Масловська Людмила Цезарівна.
З 2001 р. по 2009 р. кафедру очолювала д.е.н., проф. Боднар Тетяна Петрівна, яка доклала багато зусиль для комплектування кафедри викладачами високої кваліфікації та формування методичного забезпечення дисциплін.
З 2009 р. по 2013 р. завідувачем кафедри був д.е.н., доцент Погрібний Ігор Якович. Під час завідування кафедрою приділялась значна увага науково-дослідній роботі викладачів та студентів. Кафедра створила досконалий науково-методичний комплекс дисциплін, де провідне місце відводиться авторським методичним розробкам.
На даний час кафедру очолює доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Української Академії економічної кібернетики, Відмінник освіти України, директор приватної аудиторської фірми «Аудит-Бутинець», ліцензований судовий експерт Бутинець Франц Францович.
Завдяки цілеспрямованій діяльності керівництва щодо кадрового забезпечення навчального процесу сформувався висококваліфікований склад науково-педагогічних фахівців.
Сьогодні на кафедрі працюють: д.е.н., доцент Ігор Якович Погрібний, д.е.н., проф. Тетяна Петрівна Боднар, к.е.н., доц. Ірина Юріївна Тимрієнко, викладачі Світлана Вікторівна Романенко, Віталіна Юріївна Драчук.
Організаційне забезпечення діяльності кафедри та навчального процесу здійснює ст. методист Гловацька Валентина Василівна.
Викладацький персонал кафедри наполегливо працює над підвищенням свого фахового рівня. Співробітники кафедри проводять активну роботу в плані підготовки методичного забезпечення навчального процесу необхідними матеріалами, постійно працюють над створенням власних навчально-методичних праць, які враховують специфіку викладання зазначених дисциплін у вищому навчальному закладі. Здійснюється робота з впровадження інноваційних методик викладання та інформаційних технологій у навчальний процес.

З 2016 року кафедра обліку і аудиту здійснює підготовку фахівців за новою актуальною для сьогодення спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»