НОВОВВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021 РОКУ

5.02.2021 | vebmaster

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження документів розпочнеться
01 липня, а прийом заяв та документів з 14 до 23 липня.

➢ Що зміниться для вступників після 11 класів?
✓ Для вступників передбачили можливість виконання вимог до зарахування через електронний кабінет з використанням електронного підпису абітурієнта.
✓ Вступникам на всі спеціальності нашого університету необхідно буде
здавати ЗНО з української мови та літератури, (а не лише з української мови).
✓ Для вступу на всі спеціальності можна буде використовувати сертифікати ЗНО 2018-2021 рр..
✓ Для вступу в університет після 11 класів абітурієнту необхідно буде
позитивно здати (прохідний бал - 100 з кожного предмета) такі три предмети ЗНО:
1. Українська мова і література
2. Математика
3.Історія України або Іноземна мова, або Біологія, або Географія, або Фізика, або Хімія

✓ Реєстрація вступників для складання ЗНО буде відбуватися з 01 лютого до 05 березня 2021р. включно. В цей період реєструються:
• випускники шкіл,
• студенти закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти (студенти Економіко-правового фахового коледжу),
• випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Дати основної сесії ЗНО у 2021 році:
21 травня - тестування з хімії;
24 травня - тестування з іспанської, німецької, французької мов;
25 травня - з англійської мови;
28 травня - з математики;
1 червня - з української мови, української мови і літератури;
4 червня - з історії України;
7 червня - з фізики;
10 червня - з біології;
5 червня - з географії.

➢ Що зміниться для вступників на базі диплому молодшого спеціаліста?
✓ Серед нововведень у МОН виділяють розширення можливостей використання електронного кабінету вступника. Зокрема, у 2021 році подавати електронні заяви зможуть абітурієнти, які планують продовжити навчання в бакалавраті після здобуття освітнього рівня молодшого спеціаліста. Для цього їм потрібно буде мати два сертифікати ЗНО за 2018-2021 р.р.. і складати фахове випробування в університеті:
1. Українська мови та література,
2. Історія України або Математика або Іноземна мова або Географія або Біологія або Фізика або Хімія.

➢ Що зміниться для вступників на магістратуру?
✓ Єдиний вступний іспит з іноземної мови до магістратури буде обов’язковим для всіх спеціальностей. У новому році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-го та 2021 року.
✓ Реєстрація вступників для складання ЄВІ з іноземної мови буде відбуватися з 11 до 29 травня 2021р. Сам іспит - 30 червня 2021 р.
➢ Для вступників до Економіко-правового фахового коледжу
✓ Для вступників на базі 9 класів вступна кампанія розпочинається 29 червня і триває до 13 липня 2021 року.
✓ Вступники на основі 11 класів подають заяви на вступ з 14 липня до 02 серпня.

Для отримання освітньо-професійного рівня фахового молодшого бакалавра, абітурієнти повинні позитивно здати (прохідний бал - 100 з кожного предмета) два ЗНО з таких предметів:
На спеціальність «Облік і оподаткуванняª -
2. Математика або Історія України або Фізика
На спеціальність «Менеджментª -
2. Математика або Історія України або Іноземна мова
На спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхуванняª -
2. Математика або Історія України або Біологія
На спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьª -
2. Математика або Історія України або Хімія
На спеціальність «Правоª -
1. Українська мова
2. Математика або Історія України або Географія.

✓ Вступник на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника може на власний розсуд подавати результати ЗНО або здавати іспит з української мови та фахове вступне випробування в коледжі. Проте, якщо вступник подає результати ЗНО, бал за відповідне
вступне випробування підвищується на 25%. Отже, бажаємо всім майбутнім абітурієнтам та їх батькам продуктивного
літа, а приймальна комісія Вінницького фінансово-економічного університету та коледжу зробить все необхідне для ефективного та безперешкодного проведення вступної кампанії 2021 року. Ми також з радістю допоможемо абітурієнтам та їх батькам у реєстрації на ЗНО та вступникам в магістратуру у реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Будьте здорові та зробіть правильний вибір навчального закладу!

50beb8888a0de38326ce0a32a3dea91a.jpg (32.67 Kb)