ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Останні публікації..


Склад Студентської ради Вінницького фінансово-економічного університету та Економіко-правового фахового коледжу

   22.02.2023 | vebmaster

Коли в нашому коледжі чи університеті відбуваються цікаві заходи і події це означає, що Студентська рада працює на повну.
Робота в раді - дуже відповідальна, потребує затрат власного часу, але водночас - це активність, що дозволяє робити студентське життя насиченим та яскравим.
А ще члени Студентської ради наче посередники між керівництвом закладу освіти, його викладачами та студентами.
Завдяки їм всі учасники навчально-виховного процесу взаємодіють, знаходять компромісні рішення та працюють на спільний результат. В команді – лише відповідальні.
Студентська рада має різноманітні сектори, які відповідають за певну роботу. Так, варто відзначити навчальний сектор – відповідає за навчальний процес наших студентів, добрячі, переважна частина наших студентів мають високий показник навчання; спортивний сектор – відповідає за фізичну підготовку наших студентів та за різноманітні спортивні конкурси й змагання; інформативний сектор відповідає за світло, музику, апаратуру, озвучку на святах; соціальний сектор відповідає за благодійність; туристичний сектор відповідає за різні екскурсії, подорожі; сектор з питань гуртожитку відповідає за порядок в гуртожитку; сектор художньої самодіяльності відповідає за малювання різноманітних табличок, плакатів, прийняття в художніх конкурсах; сектор художньої самодіяльності відповідає за малювання різноманітних табличок, плакатів, прийняття в художніх конкурсах.
Тож дозвольте урочисто представити Студентську раду Вінницького фінансово-економічного університету та Економіко-правового фахового коледжу:
Вербицька Анастасія (т.в.о Голови),
Климчук Наталя (заступник голови)
Приймак Аліна (секретар)
Заярна Марина
Кольцов Володимир
Керімов Рустам
Грібанова Діана
Карпов Іван
Істомін Роман
Шевчук Віктор
Желізко Ольга
Пшебельська Анна
Берегова Анна
Атоян Юлія
Левенець Вікторія
Гура Олександр
Біленко Назарій
Яковенко Анастасія
Ручковська Уляна
Саме вони є великою дружною сім'єю – "Студентською радою".

students_ka_rada.jpg (150.65 Kb)

students_ka_rada1.jpg (127.19 Kb)students_ka_rada2.jpg (237.58 Kb)students_ka_rada3.jpg (129.66 Kb)students_ka_rada4.jpg (152.41 Kb)


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_