ВФЕУ

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР СТАТЕЙ В НАУКОВІ ЖУРНАЛИ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

Редакція Вінницького фінансово – економічного університету проводить набір статей в наукові журнали:
regionalna-biznes-ekonomika-ta-upravlinnya.jpg (103.37 Kb)«Регіональна бізнес – економіка та управління» - у журналі друкуються і друкуватимуться наукові статті за напрямами: науково-практичне розв’язання регіональних проблем з підприємництва; форм організації менеджменту, обліку, аудиту, виробництва та фінансів; формування бізнес-економіки; управління бізнесом і соціальним прогресом в регіоні. Журнал відкритий для викладення думок різних наукових економічних шкіл, для дискусії тих, хто практично працює в економіці та бізнесі та цікавиться теоретичними проблемами їх розвитку.
regionalna_biznes-ekonomika.doc

ekonomika-vinnichchini.jpg (95.94 Kb)«Економіка Вінниччини» - до публікації в журналі приймаються статті за результатами наукових і практичних досліджень, які ніде раніше не друкувались і підготовлені українською чи російською мовами.ekonomika-vinnichchini.pdf (68.17 Kb)

visnik-naukovih-doslidzhen.jpg (65.05 Kb)«Вісник наукових досліджень» - журнал публікує статті про стан і перспективи розвитку економіки регіону, підприємств та організацій; особливості управління інвестиційною діяльністю, інноваціями, бізнесом, економічними ризиками, маркетинговою діяльністю, правове забезпечення підприємств, бізнес-планування, управління фінансами, проблеми обліку й аудиту, соціального прогресу; культуру сучасного ділового мовлення та результати пошуків у царині педагогіки.visnik-naukovih-doslidzhen.pdf (105.48 Kb)

UFPR no Facebook 1 Instagram