Щодо необхідності проведення додаткових профілактичних заходів в середовищі дітей та підвищення обізнаності батьків

№ 1/9-128 від 10 березня 2021 року.

У зв'язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті, Міністерство освіти і науки України надсилає рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі.

Просимо довести до відома керівників закладів освіти відповідні рекомендації та провести додаткові профілактичні заходи (з урахуванням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»), а також врахувати під час підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зокрема практичних психологів, необхідність удосконалення професійних компетентностей щодо безпечної поведінки в цифровому просторі.

Встановлення Батькiвського контролю на ПК, Android, IPhoneroid iphone.doc

Рекомендацii для проведення додаткових профiлактичних заходiв закладами освiти серед дiтей та iнформування батькiв щодо компетентностей безпечноi поведiнки в цифровому середовищi

bbezppekaa2.png (.96 Kb)